Jak działają dozowniki karmy dla czworonożnych pupili?

Jak działają dozowniki karmy dla czworonożnych pupili?

Czy słyszeliście o dozownikach na karmę dla psa i kota? Jeśli jeszcze nie ma go w Waszych domach, koniecznie sprawdźcie ofertę sklepu internetowego regmag.pl. Znajdziecie tam najnowocześniejsze i bardzo praktyczne gadżety dla psa i kota, które ułatwiają codzienne zabawy, pielęgnację i przede wszystkim żywienie. Przez większość czasu w ciągu dnia pupile są same, bo ich właściciele pracują. W trosce o dobrą kondycję fizyczna i psychiczną pupilków, zainwestujcie w akcesoria, które umilą im czas.

Dozownik karmy dla psa i kota

Dozownik karmy dla psa i dozownik dla kota to tak naprawdę jeden produkt dedykowany dwóm pupilkom. Największą popularnością cieszą się automatyczne dozowniki i podajniki na karmę. Warto dodać, że urządzenia przystosowane są do wydawania wyłącznie karmy suchej, a nie mokrej. Pozostając w temacie żywieniowym dobrze jest wyposażyć swoją kuchnię w poidełko na wodę. Co zyskujesz dzięki podajnikowi na karmę? Pewność, że pupile nie będą chodziły głodne przez cały dzień. 

Dozownik karmy dla czworonożnych przyjaciół – nowoczesne rozwiązanie w Twojej kuchni!

Dozownik dla kota i psa umożliwia Ci zaprogramowanie godzin, w których pupil pod twoją nieobecność zje posiłek. Podczas twojej nieobecności w domu pies lub kot może skorzystać z pomocy podajnika na karmę aż pięć razy dziennie. Ustalasz także jak dużą porcję karmy ma wydać podajnik pupilowi. O wyznaczonej przez Ciebie godzinie w miseczce pojawia się uwolniona przez podajnik karma. A co zrobić, by zwierzę wiedziało, że czeka na nie jedzenie? Chwilę przed podaniem, dozownik karmy dla psa i kota uwalnia sygnał dźwiękowy, który zaprasza zwierzę do jedzenia. Ogromną zaletą podajnika karmy jest pewność, że pupil zje o określonej porze porcję świeżej karmy, która nie leży w misce i nie wietrzeje. Co więcej, urządzenie pozwala Ci zaplanować żywienie pupila kilka dni naprzód. Dzięki niemu organizacja twojego czasu szczególnie o poranku wyda się dużo łatwiejsza, a Ty znajdziesz chwilę na filiżankę gorącej kawy.